AD SOYAD
TELEFON
E-MAIL
Seçiniz
  • 1 Kişi
  • 2 Kişi
  • 3+ Kişi
KABUL EDİYORUM.
Concept Suites erken rezervasyon yapan misafirlerinden herhangi bir nedenle tatilini iptal etmesi halinde; Rezervasyon tarihinden 7 gün öncesine kadar -ücret iade garantisi-vermektedir, Yedi gün öncesinden Yazılı olarak yapılan iptal rezervasyonları koşulsuz olarak iade edilmektedir, Konaklama bedeline istinaden … TL avans olarak tahsil edilmiştir, Kalan … TL Concept Suites’e girişte peşin ve nakit olarak yapılır, taksitli satışlarda bir peşinat alınır kalanı tesise girişte kredi kartına taksit yapılır.
Kampanyalı erken rezervasyon ve kredi kartı ödemeli ; indirimli konaklama bedellerinin kalanı peşin ve nakit olarak tahsil edilir.
NEDEN CONCEPT SUITES ?

NEDEN CONCEPT SUITES ?

Aydın Concept Suites, Aydın'da tüm odaları suit olan tek oteldir. 2015 yılında kurulan Concept Suites, Aydın'da business konaklamaya yönelik yaptığı yatırımlar ile, kısa sürede işadamlarımızın vazgeçilmez konaklama tesisi haline gelmiştir. Kaliteli hizmet anlayışı ile misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak, misafirlerimizin görüş ve önerileri doğrultusunda planlamalarımızı ve yatırımlarımızı yapmak ana hedefimizdir.

Online internet sitelerinde, Aydın merkezde en yüksek misafir memnuniyeti puanına sahip oteldir. 


HİZMETLERİMİZ

24 Saat resepsiyon hizmeti

Lobby Hizmeti

Oda servisi ve Odaya Özel kahvaltı

Özel tasarımı ile Avrupa’nın en iyi yatak grubu kalite ödül belgesini almış olan "Alfemo Akıllı Yatak- Baza Sistemi," (Telefonunuzdaki Bluetooth özelliği ile yatağa bağlanıp, yatakta entegre olan ses sistemi aracılığı ile telefonunuzu kulağınıza tutmadan oda içinde konuşabilme ve cep telefonunuzdaki müzikleri dinleyebilme özelliği, Ayarlanabilir yatak başlıkları, Ayarlanabilir okuma lambası, Yatak başında bardak ve içeceklerinizi koyabileceğiniz açılabilir mekanizma), tüm yataklar full ortopediktir,   her odada 4 çeşit yastık seçeneği (Slikon, Ortopedik, Kaz Tüyü, Pamuklu yastık seçenekleri) Split klima, 3 boyutlu 127 Ekran Televizyon, uydu yayını, yüksek hızda fiber kablosuz internet erişimi, Minibar, Çalışma odası, Uzanma koltuğu, balkon ve balkon oturma grubu, Ücretsiz kettle ile çay kahve ve 0,5 lt su, banyolarda büyüteç ayna, saç kurutma makinesi, buklet set up, mini amerikan mutfağı bulunmaktadır.