AD SOYAD
TELEFON
E-MAIL
Seçiniz
  • 1 Kişi
  • 2 Kişi
  • 3+ Kişi
KABUL EDİYORUM.
Concept Suites erken rezervasyon yapan misafirlerinden herhangi bir nedenle tatilini iptal etmesi halinde; Rezervasyon tarihinden 7 gün öncesine kadar -ücret iade garantisi-vermektedir, Yedi gün öncesinden Yazılı olarak yapılan iptal rezervasyonları koşulsuz olarak iade edilmektedir, Konaklama bedeline istinaden … TL avans olarak tahsil edilmiştir, Kalan … TL Concept Suites’e girişte peşin ve nakit olarak yapılır, taksitli satışlarda bir peşinat alınır kalanı tesise girişte kredi kartına taksit yapılır.
Kampanyalı erken rezervasyon ve kredi kartı ödemeli ; indirimli konaklama bedellerinin kalanı peşin ve nakit olarak tahsil edilir.
CONCEPT SUITES

CONCEPT SUITES

Concept Suites Otel; Aydın'da tüm odaları suit olan tek oteldir . Concept Suites Aydın'da business konaklamaya yönelik yaptığı yatırımlar ile kısa sürede işadamlarımızın vazgeçilmez konaklama tesisi haline gelmiştir. Kaliteli hizmet anlayışı ile misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak, misafirlerimizin görüş ve önerileri doğrultusunda planlamalarımızı ve yatırımlarımızı yapmak ana hedefimizdir.

Misyonumuz

Misafirlerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak ve misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutarak misafir tercihlerinde bir numaralı konaklama işletmesi olmak.

 

Vizyonumuz

Uluslararası alanda tanınmış bir marka olma yolunda, yüksek kalite ve lüks segmentler içinde Şehir konaklamacılığında ve business konaklama pazarında lider olmak.